Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Nagrody dla najlepszych prac dyplomowych o tematyce gdyńskiej

27 września br. podczas uroczystej inauguracji nowego rok akademickiego, wiceprezydent Marek Stępa wręczył nagrody Prezydenta Gdyni autorom najlepszych prac dyplomowych o tematyce gdyńskiej napisanych na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej.

W tegorocznej, już trzynastej edycji konkursu, decyzją kapituły przyznano następujące nagrody:

Nagroda Główna w wysokości 5 tys. zł dla Tomasza Stukana za pracę "Przekrycie ul. Starowiejskiej, Gdynia".

Dwa równorzędne wyróżnienia
po 2 tys. zł dla:
- Joanny Szoty za pracę "CMM Oddział Gdynia - Muzeum Żeglarstwa w Gdyni";
- Adeli Skrok za pracę "Szkoła Filmowa i Instytut Filmowy w Gdyni".

Dodajmy, że Gdynia jest organizatorem tego konkursu od 2000 roku. Celem konkursu jest nagrodzenie prac tych dyplomantów spośród Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, którzy w swoich pracach podjęli tematykę gdyńską. Nagradzane prace mają łączyć w sobie  następujące cechy: odpowiadać żywotnym miejskim potrzebom, nosić cechy realności i reprezentować wysoki poziom.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

ikona