W piątek, 18 października, w dniu święta Ochrony Zdrowia wręczone zostaną nagrody Prezydenta Miasta Gdyni dla pracowników ochrony zdrowia. Uroczystość odbędzie się w Muzeum Miasta Gdyni o godzinie 14.00. Udział w niej wezmą: prezydent Wojciech Szczurek, wiceprezydent Ewa Łowkiel, przedstawicielka Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Aldona Rogala oraz przedstawiciel Okręgowej Izby Lekarskiej dr Piotr Szafran.W tym roku do nagrody nominowanych zostało 80 osób. Listę zwycięzców opublikujemy po zakończeniu uroczystości. Opublikowano: 17.10.2013 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)