Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Nepal w fotografii – wystawa w Gdyni

Miejska Informacja w Gdyni (ul. 10 Lutego 24) zaprasza w piątek (14 września) o godz. 17.00 na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rzeczyckiego pt. „Nepal".
 
Zdjęcia wykonane zostały w stolicy Nepalu - Katmandu i jej dolinie, okolicach Pokhary, Bhaktapur i Royal Chitwan National Park. Część fotografii zrobiona została w czasie pieszych wycieczek wiodących przez małe wioski i rzeką Kali Gandaki oraz Trisuli.
 
Do 30 września wystawa będzie prezentowana od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00, w soboty i niedziele w godz.  9.00-16.00, a od 1 do 3 października w godz. 9.00-17.00.
 
wybrane zdjęcia w serwisie foto

  • ikonaOpublikowano: 12.09.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona