Stocznia Energomontaż-Północ Gdynia (EPG) ma od dzisiaj, 23 września br., nową i nowocześnie wyposażoną halę produkcyjną przy ul. Czechosłowackiej 3, na terenach Bałtyckiego Portu Nowych Technologii. W uroczystości uczestniczyli m.in. minister Skarbu Włodzimierz Karpiński, prezydent Wojciech Szczurek i Wojciech Dąbrowski - prezes Agencji Rozwoju Przemysłu. Nowa hala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt do obróbki konstrukcji stalowych. Ta inwestycja pozwoli firmie stanąć do światowego współzawodnictwa w sektorze konstrukcji offshore oraz energetyki odnawialnej i jądrowej. Dodajmy, że Energomontaż-Północ Gdynia należy do Grupy MARS Shipyards&Offshore zarządzanej przez MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Zdjęcia z uroczystości w Serwisie Foto. Kontakt: dyrektor Robert Kupisz - tel. 605 053 226, e-mail: rkupisz@energomontaz-polnoc.com.pl Opublikowano: 23.09.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)