Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Nowa wystawa malarstwa w GCOP-ie

Od 16 listopada do 19 grudnia Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 27/31) zaprasza na wystawę malarstwa Krystyny Bortkun. Ekspozycję stanowią prace o różnorodnej tematyce: pejzaż, kwiaty, marynistyka, martwa natura.
 
Autorka po zakończeniu pracy zawodowej wróciła czynnie do swojej młodzieńczej pasji. Warsztat malarski doskonaliła pod okiem wybitnych artystów plastyków, uczestnicząc w zajęciach w Nadbałtyckim Stowarzyszeniu Plastyków im. M. Mokwy w Gdańsku. Brała udział w licznych wystawach. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień - w tym nagrody Prezydenta Miasta Gdańska (2011 i 2012 r.).
 
Wystawę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-19.30.

  • ikonaOpublikowano: 15.11.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona