Od 16 listopada do 19 grudnia Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 27/31) zaprasza na wystawę malarstwa Krystyny Bortkun. Ekspozycję stanowią prace o różnorodnej tematyce: pejzaż, kwiaty, marynistyka, martwa natura. Autorka po zakończeniu pracy zawodowej wróciła czynnie do swojej młodzieńczej pasji. Warsztat malarski doskonaliła pod okiem wybitnych artystów plastyków, uczestnicząc w zajęciach w Nadbałtyckim Stowarzyszeniu Plastyków im. M. Mokwy w Gdańsku. Brała udział w licznych wystawach. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień - w tym nagrody Prezydenta Miasta Gdańska (2011 i 2012 r.). Wystawę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-19.30. Opublikowano: 15.11.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)