3 stycznia 2014 roku odbędzie się Noworoczny Turniej Żeglarski w piłkę nożną halową, połączony z noworocznym spotkaniem żeglarzy i przyjaciół. Wydarzenie odbędzie się w hali Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdyni (ul. Olimpijska 5/9), w godzinach 17.30-22.00.Program: - turniej żeglarski w piłkę halową - godz. 17.45-20.30;- noworoczne spotkanie żeglarzy i przyjaciół – godz. 20.30-22.00.Szczegóły turnieju:W zawodach występują drużyny 5-osobowe, 4 zawodników pola plus bramkarz. W każdym zespole muszą znaleźć się minimum dwie kobiety. Forma zdecydowanie zabawowa! Należy przynieść koszulki reprezentacyjne oraz obuwie sportowe z jasną podeszwą. Trenerzy kadr narodowych (jako grający menedżerowie) organizują składy zespołów!Szczegóły spotkania towarzyskiego: każdy przynosi z sobą „koszyczek” z drobnym poczęstunkiem. Obecność: żeglarze kadry narodowej wraz z osobami towarzyszącymi oraz zaprzyjaźnieni goście. Przed zaproszeniem listę gości należy skonsultować z organizatorem, Tomaszem Chamerą. Zgłoszenia uczestnictwa oraz zespoły do turnieju należy zgłaszać do 30 grudnia br., do godz. 20.00.Kontakt: Tomasz Chamera, dyrektor sportowy Polskiego Związku Żeglarskiego, tel.: 608 394 821. Opublikowano: 23.12.2013 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)