1 lipca Gmina Miasta Gdyni, zgodnie z ustawą, przejęła obowiązki związane z zagospodarowaniem odpadów komunalnych od mieszkańców. Usługę odbioru odpadów powierzono wyłonionemu w drodze przetargu przedsiębiorstwu PRSP Sanipor. Z deklaracji złożonych przez gdynian wynika, że firma wywozowa musi odebrać odpady z 18 016 nieruchomości zamieszkanych, co przekłada się na 15 700 punktów wywozowych. Pierwszy tydzień wdrażania nowego systemu odbioru odpadów komunalnych przebiegł zgodnie z założeniami. W całym tygodniu zgłoszono tylko 180 przypadków nieodebrania odpadów zgodnie z harmonogramem. Przyczyny braku odbioru były następujące:- brak dostępu do miejsc ustawienia pojemników spowodowany zamknięciem pergoli lub zastawienie pergoli śmietnikowych parkującymi samochodami;- pominięcie pergoli przez ekipy wywozowe;- przesunięcia w harmonogramie odbiorów, wynikające z dużo większej niż zakładana ilości odpadów. Wspólnie z firmą wywozową oraz zarządcami nieruchomości Wydział Środowiska Urzędu Miasta Gdyni pracuje nad wyeliminowaniem takich sytuacji, aby w kolejnych tygodniach mieszkańcy Gdyni mieli zapewnioną najwyższą jakość usług związanych odbiorem odpadów komunalnych. Wszelkie informacje można otrzymać, dzwoniąc na numer infolinii: 58 77 23 500 oraz pisząc na adres poczty elektronicznej: smieciodnowa@gdynia.pl. Opublikowano: 08.07.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)