Komunikaty dla mediów

Pchle Targi ponownie na Abrahama - miejsce pełne skarbów i pozytywnej energii

Pchli targ ponownie zagości na ulicy Abrahama w Gdyni w czasie wakacji, fot. Kamil Złoch

Pchli targ ponownie zagości na ulicy Abrahama w Gdyni w czasie wakacji, fot. Kamil Złoch

Pchle Targi ponownie zagoszczą na ulicy Abrahama w Gdyni w czasie wakacji. To nie tylko miejsce handlu używanymi przedmiotami, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można spotkać ciekawych ludzi, wymienić się historiami i doświadczeniami oraz nawiązać nowe znajomości. To miejsce, które emanuje pozytywną energią i atmosferą, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.Pchli targ to doskonała inicjatywa społeczna, która przyczynia się do promocji zrównoważonego rozwoju oraz dbałości o środowisko. Kupowanie używanych przedmiotów to świetny sposób na zmniejszenie ilości odpadów oraz przyczynienie się do redukcji zużywania surowców naturalnych. W ten sposób możemy również wesprzeć lokalne społeczności, które często znajdują na pchlim targu dodatkowy sposób na zarobienie pieniędzy.

Należy również podkreślić, że Pchle Targi ponownie zagoszczą w Gdyni, na ulicy Abrahama, aż pięciokrotnie. Pchle Targi na Abrahama powstały z inicjatywy radnych Dzielnicy Śródmieście, są finansowane z budżetu Rady Dzielnicy Śródmieście i koordynowane przez radnych Dzielnicy
Śródmieście.
- Rada Dzielnicy Śródmieście od kilku lat organizuje wydarzenia, które zachęcają do wyjścia z domu i spotkania się na mieście – opowiada Dorota Oza Karecka, wiceprzewodnicząca Zarządu Dzielnicy Śródmieście. – Spotkania sąsiedzkie, spacery po dzielnicy i astronomiczna impreza Mniej światła, więcej gwiazd to tylko część naszych inicjatyw. Pchle Targi na Abrahama świetnie wpisują się w tę ideę.

– Cieszymy się, że Pchle Targi na Abrahama wpisały się na stałe do kalendarza najciekawszych, letnich gdyńskich imprez – dodaje Jędrzej Szerle, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Śródmieście. – Jest to wyjątkowa okazja, żeby sprzedać niepotrzebne rzeczy, kupić coś ciekawego lub po prostu pooglądać stoiska wystawione na pięknej ulicy Abrahama.

To doskonałe miejsce dla osób, które lubią poszukiwać i kolekcjonować rzadkie i ciekawe przedmioty. Możemy tu trafić na prawdziwe perełki, które będą stanowić nie tylko ozdobę naszego domu, ale również cenną pamiątkę czy inwestycję. Tego typu inicjatywa to doskonała okazja do zdobywania oryginalnych, unikatowych przedmiotów. Możemy znaleźć nie tylko ubrania, buty i akcesoria, ale także meble, książki, antyki, sprzęt elektroniczny czy elementy dekoracyjne. Dzięki temu każdy może odnaleźć coś dla siebie, bez konieczności wydawania fortuny.

- Będzie to już kolejna, bo już trzecia edycja pchlego targu, który odbywa się na ulicy Abrahama. Spotykamy się w tym roku pięć razy. Pchle targi odbywają się między godziną 10, a 14 i cieszą się niesłabnącą popularnością. Dla wystawców mam niestety złą wiadomość, jeśli chodzi o 30 czerwca, gdyż nie ma już wolnych miejsc, prowadzimy listę rezerwową. Kolejne terminy są wciąż dostępne. Zmianą w kontekście poprzednich pchlich targów jest opłata za wynajem mebli potrzebnych do aranżacji stoiska – mówi Agata Braun, Smile Reprezent.

Terminarz pchlich targów na ulicy Abrahama w Gdyni:30 czerwca, od godziny 10 do godziny 14.00
14 lipca, od godziny 10 do godziny 14.00
28 lipca, od godziny 10 do godziny 14.00
11 sierpnia, od godziny 10 do godziny 14.00
25 sierpnia, od godziny 10 do godziny 14.00


Pchli targ ponownie zagości na ulicy Abrahama w Gdyni w czasie wakacji, fot. Kamil Złoch
Pchli targ ponownie zagości na ulicy Abrahama w Gdyni w czasie wakacji, fot. Kamil Złoch


Podsumowując, pchli targ to niezwykła inicjatywa, która przyciąga zarówno miłośników zakupów, jak i osób poszukujących wyjątkowych doświadczeń. To miejsce, gdzie każdy może odnaleźć coś dla siebie, nawiązać ciekawe kontakty, dać drugie życie różnym przedmiotom oraz spędzić czas w pozytywnej atmosferze. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia pchlego targu i odkrycia wszystkich jego cudów i możliwości!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu: targ@smr.com.pl

  • ikonaOpublikowano: 20.06.2024 16:41
  • ikona

    Autor: Michał Sałata (michal.salata@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 28.06.2024 20:23
  • ikonaZmodyfikował: Michał Sałata
ikona