W piątek, 17 stycznia 2014 r. media Pomorza Gdańskiego przeprowadzą wspólna akcję „Piłeś? – Nie zabijaj!”. Celem jest dotarcie do jak największej liczby osób w Polsce z czytelnym przekazem wykluczającym użytkowanie pojazdów ruchu drogowego po wypiciu nawet najmniejszej ilości alkoholu.Do projektu przyłączają się także wszystkie serwisy informacyjne Urzędu Miasta Gdyni, czyli strona www.gdynia.pl, tygodnik Ratusz wraz z internetową wersją eRatusz, a także gdyńskie profile w mediach społecznościowych (FB i Twitter).Zachęcamy do współudziału poprzez umieszczenie w swoim medium linera, ewentualnie baneru akcji 17 stycznia i dniach następnych oraz kreatywnego stworzenia tego przekazu. Dołączyć można do akcji poprzez:- informacje w wiadomościach, serwisach drogowych, publicystyce;- zamieszczenie linera, baneru akcji na stronie WWW;- każdą niekonwencjonalną formę promocji.Kontakt: Adam Hlebowicz, Dyrektor Radia Plus Gdańsk, tel.: 510 293 337.Baner - pobierz Opublikowano: 16.01.2014 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)