Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Pomorze o każdej porze - gdyńskie spotkania

Miejska Informacja Turystyczna zaprasza na cykl otwartych spotkań „Pomorze o każdej porze", prezentujących atrakcje regionu. Spotkania odbywać się będą w cztery kolejne poniedziałki w sali konferencyjnej filii Urzędu Miasta Gdyni (ul. 10 Lutego 24, I piętro). Pierwsze już dzisiaj, 12 listopada.
 
Wykłady z prezentacją multimedialną skierowane są do wszystkich osób, które chciałyby poznać atrakcje Pomorza. Poprowadzi je Agnieszka Walczak - przewodnik turystyczny, autorka książki „Gdynia dla każdego", prezes Stowarzyszenia Turystyki Bez Barier. Spotkania mają zachęcić mieszkańców do podróżowania o każdej porze roku, bez względu na pogodę. Uczestnicy dowiedzą się także, jakie obiekty są dostępne dla osób niepełnosprawnych, starszych i rodzin z dziećmi.

Harmonogram spotkań:
- 12 listopada 2012 r., godz. 17.00-19.00 -  „Żuławy - antydepresyjne zabawy";
- 19 listopada 2012 r., godz. 17.00-19.00 -  „Powiśle - nudzić się nie myślę";
- 26 listopada 2012 r., godz. 17.00-19.00 -  „Kociewie - zadziwi ciebie";
- 3 grudnia 2012 r., godz. 17.00-19.00 -  „Kaszuby - to nie nudy".

Wstęp wolny.

  • ikonaOpublikowano: 12.11.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona