Miejska Informacja Turystyczna zaprasza na cykl otwartych spotkań „Pomorze o każdej porze", prezentujących atrakcje regionu. Spotkania odbywać się będą w cztery kolejne poniedziałki w sali konferencyjnej filii Urzędu Miasta Gdyni (ul. 10 Lutego 24, I piętro). Pierwsze już dzisiaj, 12 listopada. Wykłady z prezentacją multimedialną skierowane są do wszystkich osób, które chciałyby poznać atrakcje Pomorza. Poprowadzi je Agnieszka Walczak - przewodnik turystyczny, autorka książki „Gdynia dla każdego", prezes Stowarzyszenia Turystyki Bez Barier. Spotkania mają zachęcić mieszkańców do podróżowania o każdej porze roku, bez względu na pogodę. Uczestnicy dowiedzą się także, jakie obiekty są dostępne dla osób niepełnosprawnych, starszych i rodzin z dziećmi. Harmonogram spotkań:- 12 listopada 2012 r., godz. 17.00-19.00 - „Żuławy - antydepresyjne zabawy";- 19 listopada 2012 r., godz. 17.00-19.00 - „Powiśle - nudzić się nie myślę";- 26 listopada 2012 r., godz. 17.00-19.00 - „Kociewie - zadziwi ciebie";- 3 grudnia 2012 r., godz. 17.00-19.00 - „Kaszuby - to nie nudy".Wstęp wolny. Opublikowano: 12.11.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)