Jak co tydzień zapraszamy Państwa w poniedziałek (4 czerwca) o godz. 10.00 do sali 105 Urzędu Miasta Gdyni (al. Marsz. Piłsudskiego 52/54) na konferencję prasową poświęconą gdyńskim aktualnościom. Z okazji 25. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Gdyni Joanna Michalska z Biura Prezydenta zaprosi na wystawę zdjęć nadesłanych do konkursu „Dałeś nam siłę, wiarę i nadzieję - Ojciec Święty w pamięci gdynian", która prezentowana będzie w Muzeum Miasta Gdyni; a Dorota Szymańska - dyrektor Gimnazjum nr 3 w Gdyni zachęci do odwiedzenia szkoły, w której prezentowana będzie wystawa fotografii znanego trójmiejskiego fotoreportera Roberta Kwiatka - zapis pielgrzymek Ojca Świętego. Następnie pakiet informacji związanych ze zbliżającym się turniejem EURO 2012: - przedstawiciel magistratu zaprosi do Parku Kibica w Gdyni, w którym będzie można wspólnie przeżywać sportowe emocje oglądając wszystkie mecze mistrzostw lub po prostu odpocząć w cieniu drzew Parku Rady Europy; - Rafał Smirnow z ZKM Gdynia poinformuje o zmianach w komunikacji miejskiej podczas EURO; - Natalia Grzywacz-Leszkowska z Centrum Nauki EXPERYMENT powie o nowych piłkarsko-naukowych wydarzeniach w tej niecodziennej pracowni doświadczalnej dla małych i dużych odkrywców. Naszym gościem będą również: - Dorota Nelke - Główny Specjalista ds. Miejskiego Portalu Internetowego, która zaprezentuje internetową grę dla dzieci, część nowego działu miejskiego portalu adresowanego do najmłodszych. Do zobaczenia! Opublikowano: 01.06.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)