Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Portret Gdyni w liczbach

Jakie są średnie temperatury w Gdyni, ilu jest sędziów w mieście, ilu gdynian płaci abonament radiowo-telewizyjny - między innymi takie ciekawostki zawiera nowy „Rocznik Statystyczny Gdyni 2011".
 

Publikacja ma charakter cykliczny i ukazuje się co 5 lat. Najnowsze opracowanie porządkuje i łączy zestawienia danych statystycznych obrazujących zjawiska społeczno-gospodarcze na przestrzeni lat 2006-2010. To swoisty portret Gdyni i cenne źródło wiedzy o mieście.

Rocznik przygotował Urząd Statystyczny w Gdańsku we współpracy i na zlecenie Urzędu Miasta Gdyni - w ilości 800 egzemplarzy. Publikację można znaleźć w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, bibliotekach gdyńskich i trójmiejskich uczelni, szkół, placówek rozwojowo-badawczych.

Elektroniczna wersja rocznika znajdzie się wkrótce na stronie Miejskiego Portalu Internetowego: http://www.gdynia.pl (zakładka „Wszystko o Gdyni").

okładka Rocznika Statystycznego Gdyni 2011

  • ikonaOpublikowano: 07.05.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona