Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w najbliższą sobotę (25 sierpnia) na festyn sportowo-rekreacyjny „Pożegnanie wakacji", który odbędzie się na plaży Śródmieście w godz. 10.00-18.00. Dla mieszkańców i turystów żegnających wakacje w Gdyni przygotowano kilkanaście stanowisk sprawnościowych. Czekają m.in.: zajęcia fitness, kule wodne, bardzo duże klocki, zjeżdżalnia dla najmłodszych, quady, kosmodrom, kolejka tyrolska, pojazdy segway i zdalnie sterowane samochody. W godz. 10.00-14.00 będzie można pojeździć na koniach, a w południe nawet obejrzeć pokaz zaklinania tych zwierząt. Dreszczyk emocji szykuje się na ściance wspinaczkowej. Ponadto w programie: bezpłatne masaże w godz. 11.00-15.00, o godz. 13.00 prezentacja przed kolejnym sezonem mistrzyń Polski w piłce ręcznej - drużyny Vistal Łączpol Gdynia, a o godz. 15.30 występ Joanny Mitrosz, finalistki Igrzysk Olimpijskich w Londynie w gimnastyce artystycznej. Ok. godz. 17.00 swój powrót deklarują kajakarze z Formozy, którzy w ramach charytatywnej akcji „Mila dla Sebastiana" wyruszyli 4 sierpnia na Bornholm. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wystarczy zapisać się w poszczególnych namiotach GOSiR-u usytuowanych przy Cafe Contrast i pomniku „Rybki" na Bulwarze Nadmorskim. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.gosirgdynia.pl/. Kontakt: Filip Ostapski, Kierownik Działu Sportu Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, tel. 58 622 11 64, e-mail: f.ostapski@gosirgdynia.pl. plakat festynu Opublikowano: 22.08.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)