Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Pożegnanie wakacji na gdyńskiej plaży

Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w najbliższą sobotę (25 sierpnia) na festyn sportowo-rekreacyjny „Pożegnanie wakacji", który odbędzie się na plaży Śródmieście w godz. 10.00-18.00.
 
Dla mieszkańców i turystów żegnających wakacje w Gdyni przygotowano kilkanaście stanowisk sprawnościowych. Czekają m.in.: zajęcia fitness, kule wodne, bardzo duże klocki, zjeżdżalnia dla najmłodszych, quady, kosmodrom, kolejka tyrolska, pojazdy segway i zdalnie sterowane samochody.
 
W godz. 10.00-14.00 będzie można pojeździć na koniach, a w południe nawet obejrzeć pokaz zaklinania tych zwierząt. Dreszczyk emocji szykuje się na ściance wspinaczkowej. Ponadto w programie: bezpłatne masaże w godz. 11.00-15.00, o godz. 13.00 prezentacja przed kolejnym sezonem mistrzyń Polski w piłce ręcznej - drużyny Vistal Łączpol Gdynia, a o godz. 15.30 występ Joanny Mitrosz, finalistki Igrzysk Olimpijskich w Londynie w gimnastyce artystycznej.  Ok. godz. 17.00 swój powrót deklarują kajakarze z Formozy, którzy w ramach charytatywnej akcji „Mila dla Sebastiana" wyruszyli 4 sierpnia na Bornholm.
 
Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wystarczy zapisać się w poszczególnych namiotach GOSiR-u usytuowanych przy Cafe Contrast i pomniku „Rybki" na Bulwarze Nadmorskim.
 
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.gosirgdynia.pl/.
 
Kontakt: Filip Ostapski, Kierownik Działu Sportu Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, tel. 58 622 11 64, e-mail: f.ostapski@gosirgdynia.pl
 
plakat festynu

  • ikonaOpublikowano: 22.08.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona