Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Premiera „Trucizny teatru” w gdyńskim Centrum Kultury

Manipulacja, oszustwo i okrutny eksperyment - ich świadkami będą widzowie Centrum Kultury w Gdyni podczas spektaklu „Trucizna teatru" przygotowanego na podstawie dramatu Rodolfa Sierry, w reżyserii Anny Zagórskiej. Premiera sztuki już w sobotę 30 stycznia.
Widzowie spektaklu zostaną przeniesieni do paryskiego salonu, aby uczestniczyć w spotkaniu Markiza i Komedianta. Pierwszy jest ekscentrycznym naukowcem i filozofem przejawiającym wyjątkowy talent do blefowania. Drugi to utalentowany i pewny siebie aktor. Do czego może doprowadzić ta wizyta? Uczestnicy spektaklu zobaczą do czego może prowadzić fałsz, obłuda, czarne poczucie humoru oraz okrutna manipulacja. „Trucizna teatru" to fascynująca rozgrywka, gwarantująca widzom doskonałą zabawę.
Premiera spektaklu odbędzie się w sobotę 30 stycznia o godzinie 19.00.
Inne terminy przedstawienia:
31.01. 2016, niedziela, godz. 17.00
26.02. 2016, piątek, godz. 19.00
27.02. 2016, sobota, godz. 19.00
Bilety w cenie: 35 zł/ 30 zł do nabycia przez stronę internetową: http://ckgdynia.interticket.pl/
Centrum Kultury w Gdyni
ul. Łowicka 51


Kontakt:
Piotr Sobierski, specjalista ds. promocji i sprzedaży Centrum Kultury w Gdyni, tel.: 58 664 73 91, e-mail: p.sobierski@ckgdynia.pl

ikona