Na cztery dni przed startem rundy wiosennej, piłkarzy i trenerów Arki odwiedził prezydent Gdyni. „Wierzę głęboko, że zakończymy sezon z wynikiem, który zapewni Arce ekstraklasę” – powiedział Wojciech Szczurek.Zanim trener Sikora zaprosi piłkarzy Arki na odprawę przed pojedynkiem z GKS Tychy, który odbędzie się w Jaworznie 9 marca o godz. 12.00, drużyna usłyszała sporo motywujących słów od prezydenta miasta. Wojciech Szczurek życzył sportowego sukcesu w nadchodzącej rundzie i wyraził nadzieję, że marzenie tysięcy gdynian o awansie żółto-niebieskich do piłkarskiej elity w czerwcu się spełni.Za nami okres przygotowań, a przed nami wspaniałe mecze. Zapraszamy na nie wszystkich kibiców Arki. Przed nami sezon nadziei – wierzę głęboko, że zakończymy go z wynikiem, który zapewni Arce ekstraklasę bo miejsce Arki jest w ekstraklasie – powiedział prezydent Szczurek, któremu klub – w ramach podziękowań za wsparcie – przekazał żółto-niebieski szalik.Kontakt: Tomasz Rybiński, rzecznik prasowy Arka Gdynia SSA, tel.: 58 690 60 15, 668 676 900.Materiały foto z wydarzenia, fot. Michał Puszczewicz: fot.1 - pobierz, fot.2 - pobierz Opublikowano: 06.03.2014 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)