Przypominamy, że trwa konkurs Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni, zachęcający do rezygnacji z samochodu na rzecz komunikacji miejskiej. Co miesiąc na stronie internetowej: http://www.zdiz.gdynia.pl/ ukazują się nowe pytania lub zadania, więc do konkursu można przyłączyć się w każdej chwili. Wystarczy mieszkać w Gdyni i mieć ważny w danym miesiącu imienny bilet okresowy na środki transportu publicznego na terenie Gdyni (SKM lub/i ZKM w Gdyni). W tym miesiącu należy zaprojektować plakat promujący zrównoważony transport w Gdyni (format A4) i przesłać go do 20 marca w formie elektronicznej na adres e-mailowy: bilet@zdiz.gdynia.pl lub pocztą na adres: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, ul. 10 Lutego 24, 81-364 Gdynia, z dopiskiem: Konkurs dla posiadaczy biletów okresowych na terenie Gdyni - marzec (pod uwagę brana jest data wpływu przesyłki do Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni). Wraz z plakatem należy przesłać:- skan lub zdjęcie ważnego w danym miesiącu biletu lub - skan lub zdjęcie karty miejskiej wraz z paragonem potwierdzającym zakup biletu,- imię i nazwisko uczestnika konkursu, dane kontaktowe (miasto zamieszkania, adres mailowy, nr telefonu),- oświadczenie w dowolnej formie, np. w formie skanu lub w treści maila, że odpowiedź na pytanie lub zadanie zostały wykonane osobiście przez uczestnika i nie naruszają praw osób trzecich, - wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu,- w przypadku osób niepełnoletnich: zgodę obojga rodziców lub jednego z rodziców, u którego osoba małoletnia przebywa, albo prawnych opiekunów na udział w konkursie. Każdego miesiąca wyłanianych jest trzech laureatów konkursu, którzy otrzymają nagrody rzeczowe. Do wygrania: czytniki e-book, plecaki, torby na lunch, gry planszowe, pióra i długopisy Parker, puzzle 3D, kolekcja filmów DVD i wiele innych. Regulamin konkursu:http://www.zdiz.gdynia.pl/images/bilet/regulamin.pdf. Opublikowano: 07.03.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)