W środę (25 września) w TV Puls premiera reality show „BANKOMAT. Wyścig z czasem". Jeden z odcinków realizowano w Gdyni.„BANKOMAT. Wyścig z czasem" to nowe reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu jest aktor - Rafał Cieszyński.Premiera programu odbędzie się 25 września o godz. 22.30. Będzie go można oglądać w TV Puls w każdą środę wieczorem. Jego formuła łączy reality show z grą miejską, w której liczy się spryt i szybkość. Akcja odbywa się bowiem w „miejskiej dżungli" wśród samochodów i gąszczu budynków. Uczestnikom przyjdzie zmierzyć się z przeróżnymi przeszkodami. Adrenalina, emocje, presja czasowa i gra o wysoką stawkę niczym w dobrym filmie akcji gwarantowane. Wszystkich gdynian i sympatyków naszego miasta zapraszamy szczególnie do obejrzenia odcinka, emitowanego 16 października. Jego akcja odbywa się w Gdyni w rejonie m.in. Skweru Kościuszki, Alei Jana Pawła II i Mariny. Opublikowano: 24.09.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)