Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Relacja z premiery gdyńskiego spektaklu „Idąc rakiem” w TVP 2

W najbliższą niedzielę (10 czerwca) o godz. 22.50 w programie „Wszystko o kulturze" na antenie TVP 2 obejrzeć będzie można relację z premiery spektaklu „Idąc rakiem" w reżyserii Krzysztofa Babickiego z Teatru Miejskiego im. Gombrowicza w Gdyni, która odbyła się na żaglowcu „Dar Pomorza". Maciej Nowak, dyrektor Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, będzie rozmawiał o przedstawieniu z pisarzem i historykiem Mieczysławem Abramowiczem.

  • ikonaOpublikowano: 08.06.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona