Jutro, 27 września br. może dymić jeden z kominów Elektrociepłowni Gdyńskiej zlokalizowanej przy ul. Puckiej 118. Jak zapewniają przedstawiciele zakładu, dym będzie niegroźny dla mieszkańców. W godz. 5.00-15.00 prowadzone będą prace rozruchowe kolejnego kotła. W związku z tym okresowo może pojawiać się widoczny, ciemny dym z komina. Dopuszczalne stężenia zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery nie zostaną przekroczone - informuje Zofia Klimowicz, Główny specjalista ds. środowiska EDF Wybrzeże SA. Opublikowano: 26.09.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)