W niedzielę i poniedziałek (24,25 listopada) może dymić jeden z kominów Elektrociepłowni Gdyńskiej zlokalizowanej przy ul. Puckiej 118. Jak zapewniają przedstawiciele zakładu, dym nie będzie groźny dla mieszkańców. 24 listopada, w godz. 4.00-9.00 prowadzone będą prace rozruchowe kotła K-5. Z kolei w poniedziałek, 25 listopada planowane jest uruchomienie bloku I po usunięciu usterki. Standardy emitowanych do atmosfery zanieczyszczeń nie zostaną przekroczone - zapewnia Marcelina Kwapisiewicz, inspektor w EDF Wybrzeże SA. Opublikowano: 22.11.2013 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)