Nocne zdjęcia miejskiej zieleni na Placu Kaszubskim wykonane przez Dariusza Marschalla okazały się najlepsze w czerwcowej edycji konkursu "Gdynia kwitnie".Drugie miejsce przypadło Patrycji Mejer, która sfotografowała jabłonie ozdobne kwitnące przy ul. Podjazd. Trzecie miejsce zajął Zygfryd Heiza za zdjęcie bujnych krzewów tawuła van Houtte'a z Halą Sportowo-Widowiskową Gdynia w tle. Laureaci otrzymają książki gdynian Joli Słomy i Mirka Trymbulaka „Atelier smaku". Jury przyznało też wyróżnienie Ewie Kaniewskiej za zdjęcie krzewuszek zasadzonych przy Al. Jana Pawła II. Konkurs „Gdynia kwitnie", którego tematem są gdyńskie skwery i zieleńce, organizowany będzie co miesiąc do końca września 2013 r. Zdjęcia do czwartej edycji konkursu można przesyłać do końca lipca na adres internet@gdynia.pl. Nagrodami w konkursie są książki o tematyce gdyńskiej. Szczegółowy regulamin na http://www.gdynia.pl/konkurs. Zobacz także zdjęcia laureatów poprzednich edycji konkursu:→ Gdynia kwitnie - kwiecień 2013→ Gdynia kwitnie - maj 2013 Opublikowano: 12.07.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)