Święta dobiegły końca, a choinki zaczęły się sypać. Co zrobić z niepotrzebnym świerkiem lub jodłą?Świąteczne choinki należy wystawiać przy pojemnikach na odpady lub przed pergolami śmietnikowymi. Wystawione drzewka zostaną zabrane przez firmę PRSP Sanipor, wybraną przez miasto w przetargu na odbieranie odpadów. Co ważne, odbiór drzewek jest bezpłatny.Prosimy o nie umieszczanie choinek w pojemnikach i kontenerach na odpady, gdyż będą powodowały ich natychmiastowe przepełnienie.Kontakt: Adam Majewski, Referat Ekorozwoju, Wydział Środowiska, tel.: 58 668 84 76, e-mail: a.majewski@gdynia.pl. Opublikowano: 10.01.2014 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)