Szanowni Państwo,otrzymaliśmy właśnie informację, że ok. 15 dziennikarzy będzie mogło uczestniczyć - oczywiście w celach służbowych - w Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem w Gdyni. Miejsce dla dziennikarzy będzie przygotowane tuż obok sceny. Początek imprezy, 31 grudnia 2013 r. o godz. 20.00. Do soboty (28.12 br.) musimy podać listę z danymi osobowymi dziennikarzy.Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie w terminie do 27 grudnia do godz. 18.00 na adres akredytacje@gdynia.pl. W zgłoszeniu należy podać:- imię i nazwisko,- nazwę redakcji,- nr legitymacji prasowej,- nr dowodu osobistego,- telefon.Decyduje kolejność zgłoszeń. Połowę miejsc rezerwujemy dla operatorów TV i fotoreporterów. O przyznaniu akredytacji i szczegółach jej odbioru otrzymają Państwo informację 30 grudnia br. Opublikowano: 24.12.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)