Na świątecznym orłowskim drzewku, które zdobi taras przy Domku Żeromskiego, z każdym dniem przybywa ozdób. Mieszkańcy i przyjaciele Orłowa spacerujący w tej okolicy podchodzą do drzewka i wieszają swoje dekoracje. Obecnie na wspólnej choince świeci, błyszczy i cieszy oczy już blisko tysiąc ozdób i światełek! Dekorowanie drzewka rozpoczęli przed świętami członkowie Towarzystwa Przyjaciół Orłowa i Lions Clubu Gdynia, a kontynuują do dziś mieszkańcy Gdyni i okolic. Zapraszamy nadal do dekorowania i podziwiania Szopki Bożonarodzeniowej. Siedem drewnianych rzeźb jest dziełem uczniów pobliskiej, orłowskiej Szkoły Plastycznej. zdjęcia w serwisie foto: http://www.gdynia.pl/dlamediow/7031_81912.html Opublikowano: 04.01.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)