Są jeszcze wolne miejsca na siódme Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 10 maja (czwartek), w godz. 10.15-17.30, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (al. Zwycięstwa 96/98). Jego organizatorem jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A. Tematem przewodnim forum będzie partnerstwo lokalne. Uczestnicy spotkania dowiedzą się czym ono jest i dlaczego warto współpracować. Dla przedsiębiorców poszukujących nowych rozwiązań w biznesie przygotowano blok związany z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi promocji w Internecie, a także sesję poświęconą przemysłom kreatywnym, ich specyfice i sposobie funkcjonowania. Ponadto, poruszone zostanie zagadnienie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Prelegenci wyjaśnią, jak je wdrażać w przedsiębiorstwach i dlaczego warto to robić. Udział w forum jest bezpłatny. Szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: http://www.forum.arp.gda.pl . Opublikowano: 07.05.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)