Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

W GCOP-ie woskiem malowane

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 27/31) zaprasza 19 kwietnia 2013 r. (piątek) o godz. 17.00 na wernisaż wystawy malarstwa (batik) „Woskiem malowane".

W wystawie biorą udział uczestniczki zajęć prowadzonych przez artystę plastyka Wandę Frąckowską. Autorkami prac są: Irena Sulkowska, Danuta Rodak, Urszula Dudzik, Ligia Siwa, Janina Hoszowska, Aleksandra Sobczyk, Barbara Preuss, Zofia Rusowicz, Maria Wiosna-Adamowicz, Lidia Szczypek, Jadwiga Klebba. Grupa działa przy Fundacji FLY w Gdyni.
 
Wystawę będzie można oglądać do 15 maja 2013 r., od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-19.30.

  • ikonaOpublikowano: 18.04.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona