Od dziś, 27 maja, do piątku, 31 maja 2013 r. (z wyjątkiem święta Bożego Ciała - 30 maja 2013 r.) dwie godziny dłużej, czyli do godz. 18.00, można składać w Gdyni deklaracje o odpadach. Jest to możliwe w dwóch punktach: w sali 107 w budynku Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24 oraz w przy stanowiskach 4 i 5 w sali obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 52/54. Trzeci punkt - w budynku „Domu Rzemiosła" (ul. 10 Lutego 33, pokój 502) - jest czynny jak dotychczas do godz. 16.00. Przypominamy, że w Gdyni deklaracje o odpadach można składać do 31 maja 2013 r. Do 27 maja 2013 r. gdynianie złożyli już ponad osiem tysięcy ze spodziewanych 10 tysięcy deklaracji. Opublikowano: 27.05.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)