Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

W Gdyni do pracy jeździ się rowerem

15 gdyńskich firm zgłosiło się do drugiej edycji konkursu „Do pracy jadę rowerem" organizowanego przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni. Konkurs odbędzie się w dniach 20 maja - 22 września 2013 r.

Celem konkursu jest zachęcenie pracowników firm mających swoją siedzibę lub oddział w Gdyni do jeżdżenia do pracy rowerem. Uczestnicy będą nagradzani poczęstunkiem w formie tzw. „śniadania rowerowego" - kanapek, drożdżówek i owoców. Ponadto osoby, które będą najczęściej podróżować na dwóch kółkach i przejadą największą liczbę kilometrów, otrzymają atrakcyjne nagrody. Pięciu laureatów w każdej z  kategorii dostanie wybraną przez siebie nagrodę rzeczową o równowartości kolejno 1400 zł, 1100 zł, 800 zł, 500 zł oraz 200 zł.
 
W 2012 r. w Gdyni odbyła się pierwsza edycja konkursu, przeprowadzona w ramach projektu unijnego SEGMENT. Kampania była chętnie relacjonowana przez media, na co liczymy i tym razem.
 
Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej:
http://www.konkursrowerowy.pl/.

 
Kontakt: Referat Projektów Unijnych i Zarządzania Mobilnością Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni - Alicja Pawłowska, e-mail: a.pawlowska@zdiz.gdynia.pl, tel. 58 764 40 02; Katarzyna Sierpińska, e-mail: k.sierpinska@zdiz.gdynia.pl, tel. 58 764 40 09.


  • ikonaOpublikowano: 12.04.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona