Dzisiaj, 6 grudnia, Św. Mikołaj ma mnóstwo pracy, ale na pewno pojawi się na Placu Kaszubskim w Gdyni. O godz. 18.00 zajedzie w asyście elfów i śnieżynek w nietypowym dla siebie pojeździe - wspaniałym, czerwonym wozie bojowym straży pożarnej. Będzie wspólne śpiewanie, występy artystyczne, słodkości dla najmłodszych. Św. Mikołaj wraz prezydentem Gdyni odpali światełka na choince, która na razie wygląda dość niepozornie, ale wieczorem... Tutaj zdjęcia choinki na Placu Kaszubskim przed imprezą: http://www.gdynia.pl/dlamediow/7031_81368.html, a Państwa zachęcamy do fotografowania drzewka już w pełnym blasku. W czasie imprezy świąteczne lampki rozbłysną także na drzewach i fontannie na Skwerze Kościuszki, a także na choince przy Urzędzie Miasta. Opublikowano: 06.12.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)