Stowarzyszenie Amazonek Gdyńskich zaprasza w sobotę, 19 października 2013 r. na Marsz Różowej Wstążki pod honorowym patronatem prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka. Start o godz. 12.00 sprzed Teatru Miejskiego przy ul. Bema 26. Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Ma przypominać kobietom, jak istotny wpływ na zdrowie ich piersi ma styl życia, a także uczyć jak zapobiegać zachorowaniom na raka piersi. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w marszu.Kontakt: Stowarzyszenie Amazonek Gdyńskich, tel.: 58 711-12-05, e-mail: amazonki.gdynia@wp.pl. Opublikowano: 16.10.2013 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)