Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Warsztaty dla uczestników konkursu „Gdynia w kwiatach”

Tradycyjnie, jak co roku już niebawem zostanie ogłoszony konkurs „Gdynia w kwiatach", zachęcający  mieszkańców do ukwiecania swego najbliższego otoczenia i zarazem publicznej przestrzeni miasta. Nowość przygotował zespół Ogrodnika Miasta, który  zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w tym  konkursie  na bezpłatne warsztaty plenerowe -  podczas  imprezy „Ogród", w  Parku Kolibki w nadchodzący weeekend - w dniach 10-12 maja br. Udział w warsztatach jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy oraz inspiracji, pomocnych przy tworzeniu  aranżacji, które będzie można zgłosić do konkursu „Gdynia w kwiatach 2013".
 
Warsztaty odbędą się 11 i 12 maja w godzinach od 12.00 do 15.00.
 
Prowadzący pokażą rozmaite kompozycje roślinne , w różnych stylizacjach. Chętni będą mogli spróbować swoich sił realizując własne pomysły przy pomocy udostępnionych materiałów, pod okiem fachowców służących bezpłatnymi radami. 
 
Finał konkursu, jak co roku, we wrześniu na imprezie „Dary Ziemi" w Parku Kolibki.

Więcej szczegółów: Maura Zaworska-Błaszkiewicz, Ogrodnik Miasta - tel. (58) 620 72 86.

ikona