Trwa kolejna edycja konkursu dla posiadaczy biletów na środki transportu publicznego. Do konkursu może przystąpić każdy mieszkaniec Gdyni, który posiada ważny w październiku bilet na środki transportu publicznego na terenie Gdyni. Posiadany bilet ZKM/SKM/MZKZG może być:- jednorazowy/jednoprzejazdowy,- czasowy lub- okresowy. Pytanie konkursowe we wrześniu: działania związane ze zrównoważonym transportem w Gdyni promowane są poprzez profil FB Mobilna Gdynia (https://www.facebook.com/MobilnaGdynia). Zadaniem konkursowym w tym miesiącu jest zaprojektowanie logo Mobilnej Gdyni.Propozycję logo należy przesłać do 20 października, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: www.konkurs.zdiz.pl.Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie konkursu na stronie internetowej www.zdiz.gdynia.pl.Kontakt: Katarzyna Sierpińska Referat Projektów Unijnych i Zarządzania Mobilnością, tel. 58 764 40 09. Opublikowano: 03.10.2013 00:00 Autor: Małgorzata Omachel - Kwidzińska (malgorzata.omachel-kwidzinska@gdynia.pl)