Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Warto jeździć komunikacją miejską

Trwa kolejna edycja konkursu dla posiadaczy biletów na środki transportu publicznego. Do konkursu może przystąpić każdy mieszkaniec Gdyni, który posiada ważny w październiku bilet na środki transportu publicznego na terenie Gdyni. Posiadany bilet ZKM/SKM/MZKZG może być:
- jednorazowy/jednoprzejazdowy,
- czasowy lub
- okresowy.

Pytanie konkursowe we wrześniu: działania związane ze zrównoważonym transportem w Gdyni promowane są poprzez profil FB Mobilna Gdynia (https://www.facebook.com/MobilnaGdynia).
Zadaniem konkursowym w tym miesiącu jest zaprojektowanie logo Mobilnej Gdyni.
Propozycję logo należy przesłać do 20 października, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: www.konkurs.zdiz.pl.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie konkursu na stronie internetowej www.zdiz.gdynia.pl.


Kontakt: Katarzyna Sierpińska Referat Projektów Unijnych i Zarządzania Mobilnością, tel. 58 764 40 09.

ikona