Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Wiedzą, jak żyć w przyjaźni

28 maja 2013 r. w Gdyni odbyła się uroczysta gala i wręczenie nagród w VII edycji konkursu „Jak żyć w przyjaźni?".
 
Do konkursu zgłoszono 28 prac. Cztery zostały nagrodzone:
- I miejsce - Ewa Czudowska ze Szkoły Podstawowej nr 45 w Gdyni;
- II miejsce - Renata Pyryt ze Szkoły Podstawowej nr 40 w Gdyni;
- II miejsce - Bożena Pałkowska z Zespołu Szkół Specjalnych nr 17 w Gdyni;
- II miejsce - Agata Myczkowska ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Gdyni.
 
„Jak żyć w przyjaźni" to konkurs adresowany do nauczycieli II klas gdyńskich szkół podstawowych, których zadaniem jest przygotowanie, z wykorzystaniem książeczki „Dziecięce zasady - Jak żyć w przyjaźni", scenariuszy lekcji uczących tolerancji i szacunku dla wszelkiej odmienności, w tym niepełnosprawności.

  • ikonaOpublikowano: 28.05.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona