Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Wielki, wiosenny spacer z Ciapkami

W najbliższą niedzielę 27 kwietnia o godzinie 12.00  odbędzie się trzecia edycja „Spaceru z Ciapkami". Organizatorami wydarzenia są prowadzące gdyńskie schronisko dla zwierząt Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt „Animals" oraz gdyńscy trenerzy - Jakub Krzyżak (XTrainer.pl) i Piotr Ostrowski (CB&CF).
 
Ideą spacerów jest połączenie przyjemnego z pożytecznym - z jednej strony to socjalizacja podopiecznych Ciapkowa, promocja ich adopcji jak i wolontariatu polegającego na wyprowadzaniu psów ze schroniska na spacery. Z drugiej strony pod okiem specjalistów można odbyć ponad 2 godzinny spacer, podczas którego udaje się spalić nawet 1200 kcal!
 
Przypomnijmy, że w ostatnim spacerze organizowanym 16 marca udział wzięło ponad 150 osób - chętni wyprowadzili wówczas WSZYSTKIE psy znajdujące się w gdyńskim schronisku!
 
Zgłoszenia przyjmowane są poprzez fanpage Ciapkowa:
https://www.facebook.com/pages/OTOZ-Animals-Schronisko-Ciapkowo-w-Gdyni/.
 
Wszystkie formalne wymogi i procedury opisane są na stronie www.ciapkowo.pl.
 
Zbiórka osób zdecydowanych na zabranie psa o godzinie 11.30. Pozostali godzina 12.00, start 15 minut później.
 
Kontakt: Kinga Pawłowska, OTOZ Animals, tel.: 535 822 299.

  • ikonaOpublikowano: 23.04.2014 00:00
  • ikona

    Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)

ikona