Ataki boczne, spychanie z toru, gotujące się chłodnice i spadające z felg opony. Podczas rajdu „Wrak Race" pod hasłem „Wrzące chłodnice" wszystko jest dozwolone. Zdemolowane, ucharakteryzowane i upiększone auta wyruszą na trasę w gdyńskim Kolibki Adventure Park w najbliższy weekend. Ponad 50 kierowców udowodni, że zapomniane wraki jeszcze wiele potrafią. Zanim jednak wyruszą na tor, poddadzą swoje maszyny odpowiedniej charakteryzacji i tuningowi. W sobotę, 20 lipca, o godz. 12.00 w ruch pójdą: szlifierki, spawarki, wiertarki, klucze i młotki. Każda ekipa będzie pracowała w pocie czoła w specjalnym Wrak Garażu, by od godz. 17.30 testować trasę. Prawdziwa rywalizacja rozpocznie się w niedzielę, 21 lipca. Śmiałkowie wyruszą na wyboisty i kręty tor terenowy, już rywalizując o nagrody. Uczestnikom będzie można kibicować od godz. 10.00, a finał zaplanowano na godz. 14.15. Wrak Race to bardzo kontaktowe zawody, więc nie obejdzie się bez bliskich spotkań z innymi kierowcami, a także bandami i skarpami. Na pewno niejedna chłodnica się zagotuje! W rajdzie mogą wziąć udział osoby, które mają co najmniej 25 lat. Samochody mogą być młodsze o 10 lat. Prawo jazdy wymagane! Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.adventurepark.pl/. Kontakt: Marcin Żuławski, tel. 608 511 961, 58 350 50 99. Opublikowano: 18.07.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)