Dwa miesiące temu informowaliśmy o sukcesie gdynianki Elwiry Kruszelnickiej w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez National Geographic Polska. Teraz zapraszamy na wernisaż wystawy jej zdjęć pt. „Zanurzając się w Gdyni", który odbędzie się jutro (20 czerwca) w Galerii Ratusz na I piętrze gdyńskiego magistratu (al. Marsz. Piłsudskiego 52/54). Początek - godz. 17.00. Autorka mówi o sobie, że spośród wielu pasji najbliższa jej sercu jest fotografia. Kiedyś pośpiesznie i łapczywie szukała kadru, dziś zauważyła, że zwalniając dostrzega dużo więcej... Mieszkając w niezwykłym mieście postanowiła podzielić się swoimi chwilami z Gdyni. Fotografie Elwiry Kruszelnickiej były publikowane w czasopiśmie „Reader's Digest", nagradzane i wyróżniane w wielu konkursach, m.in. przez Amnesty International i National Geographic Polska. Więcej o autorce na stronie internetowej: http://elwirak.com/. Wystawę będzie można oglądać do 13 lipca, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Galeria Ratusz to przestrzeń dobrze znana i lubiana przez mieszkańców. Na ścianach przestronnych korytarzy można podziwiać prace zarówno najlepszych artystów, jak i tych, którzy dopiero stoją u progu wielkiej kariery. Opublikowano: 19.06.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)