Gdynia znów rozkwitła dziesiątkami kolorów. Wszystko za sprawą zespołu fachowców z Biura Ogrodnika Miasta. Z tej okazji Miasto zaprasza do udziału w pierwszym z cyklu konkursów fotograficznych pt. „Gdynia kwitnie". Tematem przewodnim zdjęć mają być kwiaty, krzewy oraz zieleń miejska na gdyńskich skwerach i zieleńcach. Konkurs organizowany będzie cyklicznie, co miesiąc, do września 2013 r. Uczestnicy mają za zadanie przesłanie maksymalnie trzech zdjęć na adres e-mailowy: internet@gdynia.pl. Co miesiąc trzy najpiękniejsze fotografie zostaną nagrodzone. Podstawowym kryterium oceny będzie wartość artystyczna zdjęć. Fotografie do pierwszego konkursu należy przesyłać do 9 maja 2013 r. Wyniki zostaną ogłoszone 11 maja 2013 r. podczas imprezy „Ogród" w Parku Kolibki. Regulamin konkursu na stronie internetowej: www.gdynia.pl/konkurs. fot. Michał Kowalski Opublikowano: 30.04.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)