Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Złote szczypiornistki u prezydenta Gdyni

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek spotkał się dzisiaj (18 maja) ze szczypiornistkami zespołu Vistal Łączpol Gdynia, świeżo upieczonymi mistrzyniami Polski.
 
Piłkarki ręczne gdyńskiej drużyny w środę (16 maja), po emocjonującym meczu, pokonały KGHM Metraco Zagłębie Lubin i po raz pierwszy w historii klubu zdobyły złoty medal mistrzostw Polski.
 
Prezydent podkreślił, że zawodniczki sprawiły wielką radość całej Gdyni. Pogratulował drużynie i zespołowi trenerskiemu. Dodał, że do mistrzowskiego tytułu doprowadziła ogromna energia, która tryska z całej drużyny. W nagrodę piłkarki ręczne otrzymały kwiaty i listy z podziękowaniami, a cała drużyna - 50 tys. zł. 
 
Miasto Gdynia jest jednym ze sponsorów drużyny. W podziękowaniu Prezes Zarządu Klubu Sportowego Vistal Łączpol Gdynia Andrzej Hinz wręczył Prezydentowi Gdyni złoty medal oraz piłkę i koszulkę.
 
To nie koniec świętowania sukcesu gdyńskiego zespołu. Klub Vistal Łączpol Gdynia zaprasza wszystkich kibiców na wielką fetę - w sobotę (19 maja) o godz. 19.00 do restauracji „Del Mar" przy plaży miejskiej w Gdyni.

  • ikonaOpublikowano: 18.05.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona