W związku z odbywającym się z okazji Święta Trzech Króli przejściem „Orszaku Trzech Króli” ulicami Gdyni, informujemy, że 6 stycznia 2014r. od godziny 12.00 do godziny 14.00 planowane są okresowe wyłączenia z ruchu niżej wymienionych ulic:- ul. 3 Maja pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Batorego (w rejonie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa) a ul. Armii Krajowej;- ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Świętojańską;- ul. Świętojańska pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Armii Krajowej a al. Zwycięstwa;- ul. Partyzantów od skrzyżowania z ul. Świętojańska do skrzyżowania z ul. Bema;- ul. Bema pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Partyzantów a zjazdem na parking pod kościołem oo.Franciszkanów na Wzgórzu Św. Maksymiliana.W związku z ww. zmianami wszystkich kierowców Zarząd Dróg i Zieleni prosi o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu. Opublikowano: 03.01.2014 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)