"Morze bratków" i "Pachnące towarzystwo" - zdjęcia Aliny Gadomskiej okazały się najlepsze w pierwszej edycji konkursu "Gdynia kwitnie". Drugie miejsce przypadło Ewie Kaniewskiej, która sfotografowała jaskry azjatyckie z kościółkiem Najświętszej Marii Panny w tle. Trzecie miejsce zajęła Danuta Turkuła za zdjęcie kwiatowych wysp przy Skwerze Kościuszki. Jury przyznało też wyróżnienie za zdjęcie białych tulipanów z Urzędem Miasta w tle, które wykonała Alicja Byzdra. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się jutro 11 maja 2013 r. podczas imprezy „Ogród" w Parku Kolibki.Konkurs „Gdynia kwitnie", którego tematem są gdyńskie skwery i zieleńce, organizowany będzie przez Urząd Miasta Gdyni co miesiąc do końca września. Zdjęcia do drugiej edycji konkursy można przesyłać do końca maja na adres internet@gdynia.pl. Szczegółowy regulamin na www.gdynia.pl/konkurs. Nagrodzone zdjęcia w Serwisie Foto. Opublikowano: 10.05.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)