Doskonała frekwencja, świetna zabawa, niesamowita atmosfera, a przy tym niezliczone uśmiechy na ustach dzieci. Tak w skrócie opisać można zakończone Ferie na Sportowo, zorganizowane tradycyjnie przez Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Ferie na Sportowo - fot. GOSiRpobierz zdjęcieFerie na Sportowo - fot. GOSiRpobierz zdjęcie Ferie na Sportowo - fot. GOSiRpobierz zdjęcie Opublikowano: 26.02.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)