Dwunasty gdyński finał konkursu „8 Wspaniałych" odbył się 16 marca 2013 r. w Gimnazjum nr 4. prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i wiceprezydent Ewa Łowkiel z lauretami - fot. Dorota Nelkepobierz zdjęcie8 Wspaniałych - fot. Dorota Nelkepobierz zdjęcie Opublikowano: 19.03.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)