Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Wydarzenia

Gdynia laureatem pierwszej edycji Nagrody Obywatelskiej Prezydenta RP

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i wiceprezydent Michał Guć odebrali dzisiaj w Warszawie Nagrodę Obywatelską Prezydenta RP w kategorii Wspólnota Obywatelska za projekt „Gdynia w dialogu z mieszkańcami". Przyznane w tym roku po raz pierwszy nagrody stanowią wyróżnienie dla tych wybitnych, nowatorskich i efektywnych działań obywatelskich na rzecz dobra wspólnego, które mogą stanowić wzory do naśladowania.

 
Nagroda Obywatelska Prezydenta RP
prezydent Wojciech Szczurek i wiceprezydent Michał Guć z nagrodą - materiały prasowe Urzędu Miasta Gdyni


 
nagroda
 
dyplom
statuetka - fot. Michał Kowalski
zdjęcie do pobrania




 
Prezydent Gdyni odbiera nagrodę z rąk Prezydenta RP
 
Prezydent RP wręczył Nagrodę Obywatelską 2013
Prezydent Gdyni odbiera nagrodę z rąk Prezydenta RP
materiały prasowe Urzędu Miasta Gdyni
Prezydent RP wręczył Nagrodę Obywatelską 2013
materiały prasowe Urzędu Miasta Gdyni

  • ikonaOpublikowano: 28.05.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona