Nasze miasto, podobnie jak cała Polska, solidaryzuje się z Ukraińcami walczącymi o wolność i demokrację. 21 lutego br. na gmachu Urzędu Miasta Gdyni obok flagi narodowej, europejskiej i miasta zawisły ukraińskie barwy narodowe. Pojawił się także dwujęzyczny baner „Gdynia z wolną Ukrainą". To nie jedyny gest wsparcia - to samo hasło wyświetlane jest na multimedialnych ekranach w gdyńskich trolejbusach i autobusach. fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierzfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz Opublikowano: 21.02.2014 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)