12 września br. w Gdańsku spotkali się członkowie Zespołu Negocjacyjnego Wspólnej Reprezentacji Obszaru Metropolitalnego Trójmiasta. Samorządowcy podsumowali na spotkaniu dorobek 20 zespołów roboczych, które w czasie wakacji opracowywały tzw. przedsięwzięcia projektowe. Posiedzenie Zespołu Negocjacyjnego Wspólnej Reprezentacji Obszaru Metropolitalnego Trójmiastafot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęciePosiedzenie Zespołu Negocjacyjnego Wspólnej Reprezentacji Obszaru Metropolitalnego Trójmiastafot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Posiedzenie Zespołu Negocjacyjnego Wspólnej Reprezentacji Obszaru Metropolitalnego Trójmiastafot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęciePosiedzenie Zespołu Negocjacyjnego Wspólnej Reprezentacji Obszaru Metropolitalnego Trójmiastafot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Posiedzenie Zespołu Negocjacyjnego Wspólnej Reprezentacji Obszaru Metropolitalnego Trójmiastafot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Posiedzenie Zespołu Negocjacyjnego Wspólnej Reprezentacji Obszaru Metropolitalnego Trójmiastafot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Opublikowano: 12.09.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)