Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów
2020

ZAPROSZENIA - kampania społeczna STOP!

Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni oraz mł. insp. Sławomir Pachura, komendant miejski policji w Gdyni, zapraszają na debatę społeczną w ramach ogólnomiejskiej kampanii społecznej STOP! mającej przeciwdziałać zorganizowanej przestępczości wobec gdyńskich seniorów.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 27 lutego, w godz. 10.00-13.00 w Sali Morskiej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (al. Zwycięstwa 96/98).

Przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Gdyni powiedzą o rosnącej skali oszustw na terenie Gdyni, a psychologowie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – o metodach działania oszustów i o tym, jak się przed nimi bronić. Będzie czas na dyskusję i wspólne zastanowienie się, jakie jeszcze wspólne działania podejmować, by skutecznie zapewnić seniorom bezpieczeństwo. Debata odbywać się będzie z udziałem samych zainteresowanych – czyli gdyńskich seniorów.

Do zobaczenia!