2020

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W CENTRUM AKTYWNOŚCI RODZINY

Uwaga zmiana miejsca!
Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 20 stycznia o godz. 10 w Centrum Aktywności Rodziny przy ul. Świętojańskiej 1.
 
Zaprezentowane zostaną następujące tematy:
 
- Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. polityki rodzinnej, opowie o tym, co gdyńskie instytucje zaplanowały dla najmłodszych na najbliższe miesiące. O propozycjach poszczególnych instytucji powiedzą: Anna Żukowska z Konsulatu Kultury, Olga Lewandowska z Muzeum Miasta Gdyni, Natalia Gromow z Biblioteki Gdynia, Witold Ciechanowicz z Leśnego Ogrodu Botanicznego Marszewo, Magda Malinowska z Dyskusyjnego Klubu Filmowego Muzeum Emigracji, Przemysław Czaja z Muzeum Emigracji, Małgorzat Daniluk z CN Experyment oraz Grzegorz Kujawiński z Teatru Gdynia Główna.
 
- Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. polityki rodzinnej zaprosi dzieci na wielki doroczny gdyński bal karnawałowy.
 
- Beata Wachowiak-Zwara, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. osób niepełnosprawnych przybliży szczegóły rozpoczynającej się właśnie kolejnej edycji konkursu „Gdynia bez barier”.

- Justyna Sudzik, prezes Fundacji Przytulny Domek, zapowie obchody Międzynarodowego Dnia Przytulania w Gdyni.

Do zobaczenia!