2020

ZAPROSZENIE NA WTORKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy wtorek 7 stycznia o godz. 10 w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30.
 
Zaprezentowane zostaną następujące tematy:
 
Michał Guć, wiceprezydent Gdyni ds. innowacji i Marcin Kowalewski, kierownik Centrum Reintegracji i Interwencji Mieszkaniowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni, przedstawią Raport z realizacji Programu Osłonowego wsparcia mieszkańców Wzgórza Orlicz-Dreszera w latach 2017-2019.
 
Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprosi do udziału w tegorocznej edycji Gdyńskiego Biznesplanu.
 
Beata Szadziul, naczelnik Wydziału Polityki Rodzinnej opowie, co Gdynia oferuje dzieciom podczas ferii. O szczegółach zajęć w swoich instytucjach mówić będą Przemysław Dalecki, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu, Jakub Milszewski z Centrum Nauki Experyment, Małgorzata Derlacz-Chmielowiec z Muzeum Marynarki Wojennej, Agnieszka Pękała z Biblioteki Gdynia oraz Kamila Hamerska i Magdalena Wierzcholska z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni.
 
– O tym, jak i gdzie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gdyni, opowiedzą Marek Radyko ze Sztabu Stowarzyszenia InGremio i Iwona Walkusz ze Sztabu Teatru Miejskiego w Gdyni.
 
Do zobaczenia!