Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

CultureBox

Majówka ze sztuką w Centrum Kultury

Majówka ze sztuką

Majówka ze sztuką

06.04.2018 r.

Centrum Kultury w Gdyni serdecznie zaprasza na Majówkę ze sztuką! 


1 maja 2018 r. zagramy dla Państwa tragikomedię Psiunio, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz przedstawia relacje międzyludzkie w zupełnie nowym świetle.

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51.


2-5 maja 2018 r. rewelacyjna, ciesząca się niesłabnącą popularnością komedia Zacznijmy jeszcze raz.

Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i... uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w spektaklu Zacznijmy jeszcze raz. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf (autorkę tekstów do telewizyjnego kabaretu Rozmowy w Tłoku z programu Szymon Majewski Show) dla dwojga aktorów - Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. 
Ona – terapeutka uzdrawiająca związki małżeńskie. On - pacjent rujnujący związek małżeński. Ona – opanowana, kompetentna i przewidywalna. On - nieopanowany, niekompetentny i nieprzewidywalny. Wszystko jasne. Czyżby? Przyjdzie im rozegrać pojedynek do ostatniej komediowej kropli krwi. Wiele masek (ich czy waszych?) przyjdzie im zerwać, wiele grzechów (ich czy waszych?) przyjdzie im zdemaskować, wiele błędów... przyjdzie im naprawić.
Pamiętajcie - to poker mistrzów aktorstwa, nie wiadomo kto i co ma w kartach… i to jest piękne w tym spektaklu, i to jest piękne w życiu… dopóki trwa walka, dopóki nam zależy. Zagrają dla Was o najwyższą stawkę – MIŁOŚĆ.

Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Warszawa
Plac Grunwaldzki 2, Gdynia.


Bilety na powyższe spektakle do nabycia w CultureBoxie przy ul. Świętojańskiej 30 w Gdyni oraz w kasie Centrum Kultury przy ul. Łowickiej 51 w Gdyni.
  

06-04-2018

Gdynia InfoBox
OBSERWATORIUM ZMIAN
ul. Świętojańska 30
81-372 Gdynia  

Godziny otwarcia:
PN-PT 10.00-19.00
SOB 11.00-18.00
ND 11.00-16.00