Obserwatorium Zmian

Emeryt też może, czyli Way of Taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox

Emeryt też może, czyli Way of Taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox

Emeryt też może, czyli Way of Taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox

12.08.2019 r.

To już 4 spotkanie z fantastycznym gościem, z cyklu Way of taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox. Tym razem posłuchamy o przygodach pary emerytów, która nigdy nie zwolniła i nie ma takich planów. Będą z nami Grzegorz i Maria Klein, miłośnicy Europy oraz samodzielni kreatorzy własnych wycieczek. Zapraszamy w czwartek, 22 sierpnia, o godzinie 17.00

A kto stoi za tymi wydarzeniami?

Ilona Klein-Tragier oraz Robert Tragier małżeństwo, propagatorzy podróżowania i dobrych smaków. 13 lat razem poszukują przygód, a od 6 wspólnie z synem - Tymoteuszem, który odlicza dni, do kolejnej wycieczki. Zachęcają całe rodziny i zgodnie twierdzą, że warto podróżować z dziećmi, choć nie zawsze jest różowo. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zachęcić innych do ruszenia się z domu stworzyli projekt Way of Taste - Smak Podróży, cykliczne spotkania dla każdego podróżnika.

Od maja w Gdynia InfoBox, organizują comiesięczne slajdowiska i wyprawy po całym świecie, zapraszając ciekawych gości. Na każdym z nich można poznać nowe formy spędzania wolnego czasu oraz sporą dawkę porad i praktycznych podpowiedzi. Podczas spotkań każdy jest mile widziany. Na dzieciaczki czekają piękne mapy od twojemapy.com i kolorowe kredki, na dorosłych fantastyczne zdjęcia i miłe opowieści.

Ich celem nie jest samo zachwycanie pięknem świata, ale przede wszystkim praktyczne inspirowanie do zdobywania własnych wspomnień.
- Każde spotkanie jest inne, każde niesamowite i ciekawe. Człowiek od razu ma ochotę pakować walizki i ruszyć przed siebie - zapraszamy na wydarzenia jakie organizujemy i do obserwowania nas w mediach społecznościowych, tam o wszystkich opowiadamy na bieżąco - Ilona i Robert

ORGANIZACYJNIE
kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.com
organizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of taste

✔ Spotkania w Gdynia InfoBox, są bezpłatne i dostępne dla każdego.
✔ Zarezerwuj swoje miejsce, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować - ilość miejsc ograniczona.
✔ Poinformuj świat, że szykuje się świetne wydarzenie. Udostępnij i zaproś znajomych. Będzie nam miło poznać nowych miłośników przygody.
✔ Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox, jest dla całych rodzin. dzięki TwojeMapy.com maluchy będą miały kreatywne zadanie, zaplanują kolejną waszą przygodę na pięknych mapach, po których można rysować.
✔ Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji.
✔ Jeżeli masz jakieś fajny pomysły koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com
✔ Jeżeli chcesz wspierać projekt Way of Taste - Smak Podróży, koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com - powiemy jak możesz nam pomóc.
✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych.

Oby Way od Taste - Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.